Esame visus vidaus apdailos darbus atliekanti Įmonė. Dirbame visame Klaipėdos regione. Galime įrengti bet kokio tipo būstą – butą, kotedžą ar gyvenamąjį namą. Dirbame ne tik pagal kliento pateiktą dizaino projektą, bet ir siūlome savo interjero dizainerio paslaugas.

Pagrindinė mūsų sritis glaistymas dažymas mechanizuotu būdu. Lyginant su rankiniu dažymu, taip glaistant ir dažant užtikrinama padengimo kokybė: dažai pasiskirsto lygiau, darbas atliekamas greičiau.

Taip pat Ilgametę patirtį sukaupę meistrai atlieka grindų betonavimo ,tinkavimo, santechnikos, elektros instaliacijos, pertvarų montavimo, sienų bei lubų paruošimo ir dažymo, grindų montavimo, plytelių klijavimo ir kitus darbus.

Apdaila 365 bendradarbiauja su žinomiausiais medžiagų tiekėjais ,ko pasekoje geriausia medžiagų kokybė ir profesionalus meistrai sukuria aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Siūlome pilną vidaus apdailos darbų irengimo paketą nuo grindų iki lubų.

Neįtikėtinai greitai nudažomi dideli plotai. Per dieną galima nuglaistyti iki 600 kvadratinių metrų, o nudažyti iki 1000 kvadratinių metrų.

Lyginant su rankiniu dažymu, taip glaistant ir dažant užtikrinama padengimo kokybė: dažai pasiskirsto lygiau, darbas atliekamas greičiau.