Sienų tinkavimui reikia įgūdžių, nors, atrodytų, meistrams lengvai įveikiamas darbas, neprofesionalams praktikoje pasirodo gerokai sudėtingesnis. Neįsisavintos mažos detalės sienų tinkavimą gali paversti košmarišku darbu.

Tinkavimo metu paviršius kruopščiai paruošiamas tolimesniems darbams, todėl šiame etape ypatingai svarbu specialistų meistriškumas ir patirtis. Tik patyrę, profesionaliai darbus atliekantys meistrai gali užtikrinti aukštos kokybės darbų kokybę – tokį rezultatą, kurio vėliau nereikės taisyti ar perdaryti, kuris nesudarys papildomų išlaidų sienų glaistymo, dažymo ar tapetavimo metu.

Esame visus vidaus apdailos darbus atliekanti Įmonė. Dirbame visame Klaipėdos regione. Galime įrengti bet kokio tipo būstą – butą, kotedžą ar gyvenamąjį namą. Dirbame ne tik pagal kliento pateiktą dizaino projektą, bet ir siūlome savo interjero dizainerio paslaugas.

Apdaila 365 bendradarbiauja su žinomiausiais medžiagų tiekėjais ,ko pasekoje geriausia medžiagų kokybė ir profesionalus meistrai sukuria aukščiausią atliekamų darbų kokybę.

Siūlome pilną vidaus apdailos darbų irengimo paketą nuo grindų iki lubų.

Domina paslauga, norite sužinoti kainą? Užpildykite užklausos formą arba susisiekite tel. nr.  8 605 22919